Piccadilly dámske šľapky béžovo-čierne

  • Výrobcovia PICCADILLY
  • Kód produktu: 20070178
  • Dostupnosť: Skladom
  • 65,90€


Dostupné možnosti

Piccadilly - dámske šľapky (našuchovačky) na nízkom, hrubom, stabilnom opätku béžovo-čiernej farby. Vhodné na doma, do práce alebo na letné prechádzky
Dámske topánky brazílskej značky Piccadilly sú veľmi luxusné a pohodlné. Všetky modely tejto značky sú vybavené gélovými stielkami, ktoré zabraňujú tlaku na päty. Modely vo vysokých podpätkoch majú gélovú vložku v oblasti prstov pre pohodlnú prechádzku. Vložky sú vyrobené prepracovaným systémom potrubí a drážok, ktoré prinášajú vzduch po celej dĺžke nohy, rovnomerne distribuujú tlak na nohu. Vložky sú antibakteriálne a antimikrobiálne a zabraňujú vzniku nepríjemných pachov.
Parametre a špecifikácie:
 - ľahký, priedušný,
 - vložky majú antibakteriálne a antimikrobiálne,
 - vhodné pre haluxy a iné deformity nôh,
 - vodotesný materiál (nevyžaduje sa impregnácia),
 - tepelný komfort,
 - distribúcia tlaku na nohe,
 - index tlmenia nárazu pri chôdzi,
 - Bioaktívna membrána stimulujúca krvný obeh,
 - gélové opatrenia proti tlakom,
 - materiál: syntetika. 

Piccadilly, brazílska spoločnosť, je popredným svetovým výrobcom dámskej obuvi Comfort. To prináša na trh nové technologické high-end materiály, ktoré môžu byť porovnávané s kožou, alebo ju dokonca prekonávajú v mnohých parametroch. Tým sa vytvára viac pohodlia pri nosení a užitočnejšie funkcie pre zákazníkov. Okrem funkčných výhod, Piccadilly majú mnoho rôznych tvarov, farieb, motívov a vzorov, takže každá žena si vyberie z jeho rozsahu, naprieč všetkými generáciami.


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty