Hľadáte papuče pre vaše dieťa?

Hľadáte ideálne papuče pre vaše dieťa? Práve ste od nich iba „na klik“!

O tom, ako majú vyzerať tie správne papuče pre deti sa už popísalo veľa. Každý rodič celkom isto vie, že mimo výnimočného vzhľadu treba dbať najmä na kvalitu a dopriať detskej nôžke zdravý vývoj. Niekto možno siahne po barefootových prezuvkách, iný staví na osvedčenú klasiku. Nech už je to tak či onak,všetci vieme, že detská noha potrebuje najmä komfort.

Pozrime sa, prečo je to tak ...

Dieťa trávi v prezuvkách minimálne 25 hodín týždenne. Toto číslo je skutočne len orientačné. Ak totiž vezmeme do úvahy deti, ktoré nosia prezuvky nielen v škole, ale i doma,cifra sa vyšplhá takmer na 90 hodín za týždeň. Milí dospelí, viete si predstaviť obuv, v ktorej treba vydržať taký dlhý čas? Aké kritériá zvolíte pri jej výbere? Aké podmienky si budete klásť pri jej kúpe? Sme presvedčení, že vaša prvá myšlienka bude:“Radšej trošku drahšie, ale nech sú kvalitné, nech sa mi nepotí noha a nech vydržia čo najdlhšie...“

... a sme pri spomínanom komforte ...

V tomto okamihu máme pre vás tri dobré správy. A ani jednu zlú.

  1. Komfortné papuče nemusia byť drahé.
  2. Nemusia byť ani škaredé.
  3. A netreba pre ne cestovať desiatky kilometrov.

Chcete dobrý tip?

Ak pokukujete po kvalitnej papučke, určite skontrolujte, či má dostatočne ohybnú podrážku, tvarovanú stielku a či je vyrobená z prírodných materiálov. Ak má vybraný model navyše otvorenú špicu, neváhajte. Otvorená špica je detail, ktorý vám pomôže včas identifikovať, že potrebujete väčšie číslo. Navyše pomáha pri odvetrávaní nôžky.

 

1. V prípade, že dobro svojho dieťaťa staviate na osvedčenej klasike, určite poznáte značky MLD( to je tá so zajačikom na visačke), Befado, Protetika, Kornecki, D.D.Step či RAK. Práve tieto firmy (a celkom isto aj mnohé iné) sa zasluhujú o to, že naše deti obúvame zdravo i štýlovo.

2. Práve spomínané značky sa tiež usilujú o to, aby sa prezuvky svojim nositeľom páčili. Tak nečudo, že existujú modely, za ktoré by sa nemusela hanbiť ani originál princezná, či policajný dôstojník.

3. To, že netreba za papučkami cestovať, netreba ani ďalej rozoberať. Každému je celkom jasné, že hovoríme o vymoženosti dnešnej doby zvanej internet. Nakúpte z pohodlia domova. Ušetríte čas a čas sú predsa peniaze.